IMIENINY: Jakuba Justyna
czwartek, 01. 06. 2023
Ulti Clocks content

bip11

TV Orneta - Oświata

Katyn_Ocalic_od_zapomnienia

Materiał filmowy orneckiego pasjonata filmowego Pana Mirosława Naszkierskiego z uroczystego apelu w Szkole Podstawowej Nr.1 - " Katyń - ocalić od zapomnienia".

Share

VIDEO - OŚWIATA

Studniowka_2013_LO_Orneta

19 stycznia odbyła się Studniówka 2013, tradycyjny największy w naszym mieście  bal przedmaturalny Liceum Ogólnokształcącego w Ornecie. Olśniewająco wyglądające dziewczyny, przystojni w garniturach chłopcy, czyli tegoroczni orneccy maturzyści tradycyjnym polonezem rozpoczęli swoją wyjątkową tylko jeden raz w życiu własną Studniówkę. Fantastyczna kulturalna zabawa w niepowtarzalnej atmosferze przy zespole muzycznym i nie tylko,  trwała do godzin porannych.

Share

VIDEO - OŚWIATA

Angielski_w Bibliotece
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Orneta oraz Firma Funmedia są organizatorami bezpłatnego kursu języka angielskiego, realizowanego w ramach projektu - "Angielski 1 2 3 w bibliotece".Kurs rozpoczął się 13 Listopada, bierze w nim udział 12 osób uczniowie szkół oraz dorośli, zajęcia odbywają sie dwa razy w tygodniu we wtorki i piątki przez cały rok w bibliotece miejskiej w Ornecie
Share

VIDEO - OŚWIATA

Konkurs_Piosenki-LO_2012

7 grudnia w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury odbył się Konkurs Piosenki Szkolnej Liceum Ogólnokształcącego w Ornecie. Konkurs organizowany jest już od kilkudziesięciu lat i należy do tradycji szkoły. W tym roku w myśl  regulaminu oprócz piosenki szkolnej klasy  wykonywały także piosenki karaoke. Młodzież jak zwykle prezentowała swoje umiejętności w pomysłowy i humorystyczny sposób .W relacji z konkursu przedstawiamy szkolne piosenki  wykonywane przez licealistów.

Share

VIDEO - OŚWIATA


50_Lecie_szkoly

12 października w Gimnazjum nr 2 w Ornecie odbyły obchody 50-lecia szkoły(w latach  1962-1999 Szkoły Podstawowej nr 2  a obecnie  Gimnazjum nr 2). Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się o godz 9.00 przy szkole odsłonięciem  pamiątkowej tablicy upamiętniającej istnienie dawnej „podstawówki”

Share

VIDEO - OŚWIATA

Więcej artykułów…

Strona 1 z 5

pierwsza
poprzednia
1

Reklama Krawcowa 01

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Reklama_Widok2