IMIENINY: Jagody Urbana
sobota, 02. 07. 2022
Ulti Clocks content

bip11

A 1Często spotykamy się z sytuacjami w których pewne niedogodności utrudniają nam życie. A to brak miejsca do zaparkowania samochodu a to źle usytuowane przejście dla pieszych, brak oświetlenia, śmietniki nie w tym miejscu, niekoszone trawniki, nierówne chodniki , wysokie krawężniki , dziurawe drogi itd. W wielu przypadkach takie problemy można rozwiązać w szybki sposób bez wielkich nakładów finansowych wystarczą tylko dobre chęci i otwartość na uwagi mieszkańców.

Przykładem niech będą kilkustopniowe schody prowadzące z ul. Polnej na ul. Zarzeczną, które były w fatalnym stanie i zagrażały bezpieczeństwu. W imieniu mieszkańców złożylem wniosek o remont schodów które ostatecznie zostały naprawione przez grupę remontową Urzędu Miejskiego. Dzięki pozytywnej i szybkiej reakcji mieszkańcy otrzymali bezpieczny skrót do swojego budynku. Szkoda tylko, że nie pomyślano o poręczy przy schodach.

 

 

 

 A 2b
A 2c

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A jeżeli już jesteśmy przy poręczy to podam inny przykład, który niestety trzeba oznaczyć tytułem - Mała rzecz a smuci. Latem na stronie facebook TV Orneta informowałem i prezentowałem zdjęcie pękniętej na spawie poręczy przy schodkach prowadzących z ul. Mickiewicza do rzeki. Niestety nikt nie zaeragował na uwagę co wykorzystali wandale - złomiarze demontując cały fragment poręczy. I tak z malego problemu powstał większy. Zapewne jest wiele takich sytuacji w naszej gminie, dlatego proszę o informacje, które będę starał się prezentować i dążyć do ich rozwiązania.

A 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Proszę o komentarze, które na stronie TV Orneta są całkowicie anonimowe.

Kontakt: Messenger TV Orneta

e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Radny Rady Miejskiej

Dariusz Butkiewicz

Share

Dodaj komentarz

1. Dodając komentarz na TVORNETA.PL akceptujesz poniższy regulamin.
2. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
3. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii osób komentujących.
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach portalu TVORNETA.PL treści o charakterze reklamowym oraz komentarzy, które zawierają linki do prywatnych stron www.
4. Użytkownik ma prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.
5. Użytkownik nie ma natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.
6. Opinie i uwagi do redakcji TVORNETA.PL należy kierować na adres e-mail przez zakładkę kontakt. Uwagi zamieszczane w komentarzach będą usuwane.
7. W przypadku stwierdzenia przez użytkownika portalu TVORNETA.PL treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarne, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etyczne oraz propagujących przemoc i łamanie prawa, osoba zainteresowana może zwrócić się do TVORNETA.PL z prośbą o usunięcie w/w treści.
8. Komentarze będą widoczne po zatwierdzeniu przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO - WYDARZENIA

Reklama Krawcowa 01

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Reklama_Widok2