IMIENINY: Urszuli Hilarego
niedziela, 21. 10. 2018
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

TV Orneta - Wydarzenia

TV OrnetaDrodzy widzowie TV Orneta. Z pewnością zauważyliście, że w ostatnim czasie na stronie TV Orneta rzadko pojawiają się nowe artykuły. Jest powód tego stanu rzeczy , który chciałbym państwu wyjaśnić .

Share

VIDEO - WYDARZENIA

KWW 5 Gmin

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Wizytowka wyborcza Butkiewicz 01Szanowni Państwo. Kandyduję do Rady Powiatu Lidzbarskiego. Proszę o głos w nadchodzących wyborach samorządowych. Myślę, że wieloletnią pracą zawodową i społeczną na rzecz naszej społeczności udowodniłem, że warto na mnie postawić. Liczę, że wspólnie dokonamy dobrej zmiany, odpartyjnimy samorządy i wybierzemy zupełnie nowych radnych, którzy przywrócą należyte miejsce Ornecie w Powiecie Lidzbarskim. Głosujcie na kandydatów bezpartyjnych, którzy w podejmowaniu ważnych decyzji, będą kierować się interesem naszej gminy, opinią wyborców oraz własnym sumieniem a nie linią wyznaczoną przez partię polityczną. Tylko kandydaci bezpartyjni mogą nam to zapewnić. Gwarantuję Państwu nowy styl pracy radnego powiatowego. Rada Powiatu nie będzie już tematem tabu. Wszystkie posiedzenia rady będę upubliczniał na TV Orneta, tak jak sesje czy komisje Rady Miejskiej w Ornecie. Postawcie na mnie , a z pewnością Was nie zawiodę .

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Wypadek 09 10 20189 października w Ornecie po godzinie 19.00 na skrzyżowaniu ulic Plac Wolności i Mostowa w centrum miasta doszło do wypadku. Kierujący skuterem mężczyzna nie zatrzymał się przed znakiem stop i wjechał prosto pod koła nadjeżdżającego samochodu Hyundai Tucson. Poszkodowanego w wypadku kierowcę skutera odwieziono do szpitala.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Więcej artykułów…

Reklama Krawcowa 01

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

Reklama_Widok2