IMIENINY: Zenona Honoraty
poniedziałek, 22. 12. 2014
Ulti Clocks content

bip11

TV Orneta - Wydarzenia

Wiejskie cisnienie spotkanie finalowe-01W mikołajkowe popołudnie w Miejskim Domu Kultury w Ornecie odbyło się finałowe spotkanie wszystkich miejscowości zaangażowanych w realizację projektu „Wiejskie Ciśnienie”. Do Ornety przyjechało blisko 80 osób – mieszkańców i liderów wsi, którzy wspólnie z orneckim Uniwersytetem Trzeciego Wieku świętowali swój wielki sukces. Podczas imprezy uczestnicy działań prezentowali efekty warsztatów jakie realizowane były w poszczególnych wsiach. Krótkie wystąpienia wspierane były przez samodzielnie przygotowane prezentacje zdjęć, opowieści a także pokazy praktycznych umiejętności.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Wiejskie cisnienie warsztaty 00Po wymianach wiejskich w ramach projektu-"Wiejskie ciśnienie" odbyly się warsztaty we wsiach. Przez dwa miesiące w Mingajnach, Henrykowie, Woli Lipeckiej, Bażynach, Dąbrówce, Opinie i Karbowie realizowane były zajęcia z instruktorami z całej Polski. W ramach  zajęć mieszkańcy zdobywali nowe umiejętności, uczyli się współpracy w grupie, angażowali otoczenie i realizowali własne pasje.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Wiejskie cisnienie wizyty 001
W ramach procesu  integracji w kalendarzu projektu  - „Wiejskie ciśnienie” zaplanowane zostały 4 dni wymian wiejskich we wszystkich siedmiu  miejscowościach  biorących udział  w projekcie. Każda miejscowość przyjmowała gości według samodzielnie opracowanego, trzygodzinnego scenariusza, który miał prezentować miejscowość i jej zasoby a także angażować gości do wspólnej zabawy. Wymiany wiejskie  okazały się strzałem w dziesiątkę a wzajemne odwiedzanie i poznawanie sąsiednich wsi niezwykle atrakcyjne.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

II sesja Rady 2014 003 grudnia 2014 r. w Sali Ratuszowej odbyła się II sesja Rady Miejskiej w Ornecie podczas której powołano  i ustalono skład stałych komisji Rady Miejskiej w Ornecie.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Więcej artykułów…

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3

Vitareh02

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Reklama_Widok2