IMIENINY: Pawla Walerii
wtorek, 28. 04. 2015
Ulti Clocks content

bip11

TV Orneta - Wydarzenia

Energia lasu wystawa fotografii23 kwietnia w galerii Art-Nova w Ornecie odbył się wernisaż wystawy fotografii Janusza Połoma - „Energia lasu”. Janusz Połom to operator filmowy, reżyser, fotografik, poeta, były dziekan w łódzkiej Szkole Filmowej. W latach  1989 - 2001 r. wykładowca na wyższych uczelniach w Meksyku i Kanadzie. W czasie swojej pracy twórczej zajmował się m.in. fotografią, pisaniem scenariuszy filmowych, poezją. Fotografie swojego autorstwa pokazywał w czasie wernisaży w Polsce, Kanadzie, Francji oraz Meksyku. Za swoje filmowe dokonania wielokrotnie nagradzany  na prestiżowych festiwalach.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Koncert Jednego slowa Jednego serca 0110 kwietnia o godz 19.00 w Miejskim Domu Kultury w Ornecie odbył się bezpłatny koncert po hasłem - „JEDNEGO SŁOWA JEDNEGO SERCA”. W programie znalazły się znane i popularne utwory związane z życiem, miłością i przemijaniem . Piosenki zaprezentowane zostały w ciekawych aranżacjach. Na scenie wystąpiło ponad 30 młodych wokalistów i instrumentalistów, głównie dzieci i młodzież z terenu gminy Orneta. Wspólnie z młodymi artystami gościnnie zaśpiewali Mateusz Grędziński, Jagoda Kret, Aro Kłusowski finaliści The Voice Of Poland. Prezentujemy relację filmową całego koncertu.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Zyczenia Wielkanocne 2015 00Z okazji Świąt Wielkiej Nocy, Ks. Krzysztof Józefczyk Proboszcz Parafii św. Jana Chrzciciela w Ornecie w Przesłaniu Wielkanocnym złożył  życzenia mieszkańcom Ornety przebywającym w kraju i za granicą.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

VI sesja Rady Miejskiej 2015 00025 marca w Sali Ratuszowej odbyła się VI sesja Rady Miejskiej w Ornecie. Podczas sesji m.in. pogratulowano nowo wybranym sołtysom i przewodniczącym zarządów osiedli , głos zabrał także Marek Karólewski Prezes Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Więcej artykułów…

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Reklama_Widok2