IMIENINY: Emanuela Larysy Teodora
sobota, 25. 03. 2017
Ulti Clocks content

bip11

TV Orneta - Wydarzenia

Festiwal Kobiet 201711 marca w Miejskim Domu Kultury odbył się V Ornecki Festiwal Kobiet, podczas którego Panie bawiły się na koncercie -"Damą Być".

Share

VIDEO

Mirpol Konferencja 20177 marca w Ornecie odbyła się konferencja wojewódzka -"Nowe rozwiązania w integrowanej produkcji owoców na Warmii, Mazurach i Powiślu", zorganizowana przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie oraz firmę MIRPOL z Ornety.

Share

VIDEO

50 lecie malzenstwa 2017 0025 lutego w sali posiedzeń Ratusza Miejskiego w Ornecie odbyła się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie.W tym roku w Gminie Orneta Jubileusz 50 -lecia małżeństwa obchodziło 9 par. W spotkaniu uczestniczyło 7 par. Uroczystego wręczenia medali  dokonali Burmistrz Ornety i Przewodniczący Rady Miejskiej w Ornecie.

 

 

Share

Dzien Seniora Henrykowo 2017 02Rada Sołecka Henrykowa zorganizowała w świetlicy wiejskiej wspaniałą uroczystość dedykowaną najstarszym mieszkańcom. Spotkanie wzbogacił program artystyczny w którym wystąpiły dzieci, zespół Ornecianie i kapela Czesław Band z Runowa.

Share

VIDEO

Więcej artykułów…

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Reklama_Widok2