IMIENINY: Heleny Wieslawy
wtorek, 22. 05. 2018
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

TV Orneta - Wydarzenia

Pozar Orneta 19 05 201819 maja około godziny drugiej w nocy na ul.Żelaznej w Ornecie, wybuchł pożar w wolnostojącym budynku mieszkalnym przy przystanku PKS w centrum miasta. Pożar był niezwykle groźny, gdyż zagrażał objęciem płomieniami zwartej zabudowy kamieniczek starego miasta znajdujących się w bliskim sąsiedztwie  . Na miejsce zdarzenia przybyło dziewięć wozów strażackich.Na szczęście strażakom udało się szybko opanować niebezpieczną sytuację.Trwa ustalanie przyczyn pożaru.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Motmajowka 201813 maja 2018 r. przy Sanktuarium Maryjnym w Krośnie k. Ornety odbyła się X Warmińska Motomajówka. Na jubileuszowy zlot przybyło kilkuset motocyklistów głównie z Warmii, Mazur i Powiśla. Można było także zauważyć wspaniałe motory z innych regionów Polski. Msza Święta w intencji motocyklistów oraz poświęcenie jednośladów jest dla moto-fanów symbolicznym rozpoczęciem nowego sezonu motorowego. Organizatorem X Warmińskiej Motomajówki był Klub Motocyklowy "DRAGER" z Ornety.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Pozar Orneta Piaskowa 0115 maja około godz. 13.00 straż pożarna otrzymała zawiadomienie o pożarze domku jednorodzinego na ul. Piaskowej 39 w Ornecie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia, strażacy zastali potężny słup ognia na dachu budynku. Natychmiast przystąpili do gaszenia pożaru, który zagrażał także sąsiednim zabudowaniom. Na miejsce pożaru przybyło pięć wozów strażackich. Trwa ustalanie przyczyny pożaru.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Przedszkole Nr1 ProgramW Przedszkolu Nr.1 w Ornecie z okazji różnych dni, rocznic,programów związanych z podstawą programową, kadra Przedszkola we współpracy z rodzicami
organizuje różne imprezy okolicznościowe wzbogacające wiedzę maluszków spragnionych poznawania świata. A co słychać w Przedszkolu Nr.2 . Chętnie bezinteresownie
zawitamy z kamerą. Czekamy na zaproszenie.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Więcej artykułów…

Reklama Krawcowa 01

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

Reklama_Widok2