IMIENINY: Artura Brunona
poniedziałek, 05. 10. 2015
Ulti Clocks content

bip11

TV Orneta - Wydarzenia

Spotkanie milosnikow fortyfikacji na Kaszunach 01Zainteresowanych historią zapraszamy 3 października w sobotę  do lasu Kaszuńskiego na 2 Spotkania miłośników fortyfikacji Trójkąta Lidzbarskiego.W programie od godz.9.00 przewidziano wycieczkę interaktywną z przewodnikiem śladami umocnień Trójkąta Lidzbarskiego, grę terenową z użyciem broni palnej i pirotechniki oraz rekonstrukcję bitwy z okresu II wojny światowej.

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

XI sesja Rady 2015 0030 września w Sali Ratuszowej w Ornecie odbyła się XI sesja Rady Miejskiej podczas której m.in. młodzież z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Ornecie odczytała tłumaczenia historycznych dokumentów znalezionych w iglicy Ratusza oraz dokonano wyboru ławników na kadencję 2016-2019 .

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Nikiforiada 2015 zaproszenie 0015 października /czwartek/ w Miejskim Domu Kultury zapowiada się wspaniała zabawa w gronie 18 Środowiskowych Domów Samopomocy z Województwa Warmińsko - Mazurskiego. Placówki pochwalą się swoją twórczością w ramach 2 motywów konkursowych: "Bajkowy Teatr" i "Bajkowa Przytulanka". Radosne zmagania ze sztuką oceniać będzie profesjonalne jury. Wszystkim uczestnikom Nikiforiady życzymy niezapomnianych wrażeń. Przegląd rozpocznie się o godz 10.00 w sali widowiskowej MDK w Ornecie. Serdecznie zapraszamy, Wstęp  bezpłatny. Do zobaczenia!. Organizator ŚDS w Henrykowie.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Plakat Szkola angielskiego 00Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem nauki języka angielskiego. Oferujemy możliwość nauki w grupie oraz indywidualnie. Nasza oferta skierowana jest zarówno do dzieci, uczniów, studentów a także osób dorosłych.

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Więcej artykułów…

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Reklama_Widok2