IMIENINY: Walerego Karola
środa, 28. 01. 2015
Ulti Clocks content

bip11

TV Orneta - Wydarzenia

23 final WOSP 2014Przenikliwe zimno potęgowane przez silny wiatr nie zniechęciło wolontariuszy 11 stycznia w prowadzeniu zbiórki podczas 23 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ornecie. W tym roku orkiestra zbierała na diagnostykę dzieci i godną opiekę ludzi w podeszłym wieku.Trudne warunki pogodowe powodowały, że ulice miasta świeciły pustkami, jedynie przy kosciele parafialnym najlepiej zapełniały się puszki. Tradycyjnie Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ornecie włączył się w akcję Jurka Owsiaka organizując w hali sportowej turniej badmintona. Ornecki Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mieścił się w Domu kultury. Zmarznięci wolontariusze mogli się w nim ogrzać, wypić gorąca herbatę oraz posilić  przygotowanymi kanapkami. W  tym miejscu rozliczane były także puszki, ktore skrupulatnie przeliczały wolontariacko panie księgowe. W sali widowiskowej MDK o godz. 16.00 rozpoczęła się część artystyczna 23 finału. Na scenie przed licznie zgromadzoną widownią  występowały dzieci oraz mlodzież z terenu gminy Orneta. W przerwach między występmi odbywały się licytacje autentycznych gadżetów  WOŚP .W tym roku  podczas finału w Ornecie zabrzmiala  muzyka rockowa. Na scenie wystąpiły orneckie zespoły rockowe: Planogram,  Cortez oraz gościnnie olsztyńska kapela Traffic Junky . 23 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ornecie  zakończył się o godz.20.00 Światelkiem Do Nieba. Podczas tegorocznej akcji udało się zebrać 11.475 zł.  jest to kwota mniejsza niż w poprzednich latach.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Lipali 01Dla fanów rocka w Ornecie największym wydarzeniem  muzycznym 2014 roku  był  koncert zespołów The Last Ride i  LIPALI podczas Dni Ornety.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Hitano 02W ramach muzycznych wspomnień minionego roku  prezentujemy występ "na żywo" cygańskiego zespołu Hitano, który odbył się  podczas Dni Ornety 2014.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Mateusz Glendzinski 00Podczas Dni Ornety 2014 r na scenie wystąpili finaliści  „The Voice of Poland” Jagoda Kret, Michał Grobelny, Aro Kłuskowski  oraz ornecianin  Mateusz Grędziński.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Więcej artykułów…

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Reklama_Widok2