IMIENINY: Blazeja Saturnina
niedziela, 29. 11. 2015
Ulti Clocks content

bip11

TV Orneta - Wydarzenia

Wypadek Karbowo Lubomino 00W piątek 27 listopada po godzinie 21.00 na odcinku drogi wojewódzkiej nr. 507 Orneta - Lubomino, kilkaset metrów za Karbowem doszło do groźnego wypadku samochodowego.W stojący na drodze  z powodu awarii samochód osobowy marki Alfa Romeo, którym podróżowały dwie osoby mężczyzna i kobieta, uderzył   nadjeżdżający z tego samego kierunku samochód marki Audi prowadzony przez mężczyznę. W wyniku wypadku samochód Alfa Romeo wpadł do przydrożnego rowu a samochód Audi w znacznym stopniu uległ zniszczeniu. Poszkodowani dwaj mężczyźni kierujący pojazdami zostali odwiezieni do szpitala w Olsztynie. Ruch na drodze przez kilka godzin był zablokowany.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

XIII sesja 2015 0925 listopada 2015 w Sali Ratuszowej odbyła się XIII sesja Rady Miejskiej w Ornecie.

 

 

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Zespol Ornecianie Przyjaciel Warmii19 listopada podczas Uroczystej sesji Rady Miejskiej w Ornecie  Klub Seniora - „Ornecianie” został uhonorowany tytułem  „Przyjaciel Warmii”,  ustanowionym  i nadawanym przez Stowarzyszenie  "Dom Warmiński". Wyróżnienie przyznawane jest osobom i instytucjom w uznaniu zasług  działania na rzecz warmińskiej kultury i tradycji.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Morsy Termy WarminskieOrneckie Morsy z początkiem listopada na jeziorze Mieczowym rozpoczęły nowy sezon lodowych kąpieli. 14 listopada na zaproszenie Morsów z Lidzbarka Warmińskiego uczestniczyły w pierwszej kąpieli na Termach Warmińskich, których oficjalne otwarcie przewidziane jest na 24 grudnia.

 

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Więcej artykułów…

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Reklama_Widok2