IMIENINY: Mariana Katarzyny
sobota, 30. 04. 2016
Ulti Clocks content

bip11

TV Orneta - Wydarzenia

XVIII sesja Rady 201627 kwietnia w sali posiedzeń Ratusza Miejskiego odbyła się XVIII sesja Rady Miejskiej w Ornecie .

 

 

 

 

 

 

 

 

Share

VIDEO

Galeria Art Nova wystawa 04 2016 0122 kwietnia w Galerii Art - Nova  w Ornecie odbył się wernisaż malarstwa Iwonny Ficek urodzonej w Ornecie, od 35 lat związanej z Lidzbarkiem Warmińskim, gdzie pracuje w Starostwie Powiatowym  w Wydziale Ochrony Środowiska. Interesuje się malarstwem, fotografią przyrody i krajobrazu. Uczestnicy wernisażu mieli także okazję obejrzeć animowane  wideoklipy  IV edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Animacji.

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Dzien Mieszkanca 2016 01Dzień Mieszkańca  to jeden z efektów działań Miejskiego  Domu  Kultury w Ornecie oraz Fundacji Pole Dialogu z Warszawy  w ramach realizowanego od kwietnia 2015 r  w  projektu  “Z klasą o kulturze”.  Głównym celem projektu jest ożywienie życia kulturalnego w Ornecie poprzez procesy włączania mieszkańców, przedstawicieli  instytucji i organizacji oraz wszystkich zainteresowanych we wspólne decydowanie o  kulturze .

 

 

Share

VIDEO

Wielkanocne przeslanie 2016Z okazji Wielkiej Nocy  Ks. Krzysztof Józefczyk Proboszcz Parafii św. Jana Chrzciciela w Ornecie złożył wszystkim mieszkańcom życzenia świąteczne.

 

 

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Więcej artykułów…

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Reklama_Widok2