IMIENINY: Viktoryna Helmuta
niedziela, 29. 03. 2015
Ulti Clocks content

bip11

TV Orneta - Wydarzenia

VI sesja Rady Miejskiej 2015 00025 marca w Sali Ratuszowej odbyła się VI sesja Rady Miejskiej w Ornecie. Podczas sesji m.in. pogratulowano nowo wybranym sołtysom i przewodniczącym zarządów osiedli , głos zabrał także Marek Karólewski Prezes Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Podsumowanie  23 Final WOSP Orneta 2015 Relacja8 marca w Ornecie odbyło się ogólnopolskie podsumowanie 23 Finału WOŚP. To wielkie wyróżnienie dla naszego miasta , które zostało wybrane  spośród 1800 sztabów z całej Polski. Na zorganizowanej konferencji w sali widowiskowej domu kultury Jurek Owsiak  ogłosił ostateczną kwotę zbiórki 23 Finału  53 mln 109 tys.702 zł i 83 gr , którą w postaci cyferek na koszulkach zaprezentowali orneccy wolontariusze. Podczas  podsumowania Jurek Owsiak wręczył Burmistrzowi Ornety i szefowej sztabu WOŚP w Ornecie specjalne podziękowania, przekazał na komendantowi Ochotniczej Straży Pożarnej w Ornecie  sprzęt ratowniczy PSP R1. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 i 4 w Ornecie realizujący program edukacyjny - "Ratujemy i Uczymy Ratować", prezentowali na fantomach  sposób udzielania pierwszej pomocy.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

V sesja Rady 2015 0025 lutego 2015 r.  w Sali Ratuszowej  odbyła się V sesja Rady Miejskiej w Ornecie.

 

 

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Henrykowo pamieta o seniorachMieszkańcy Henrykowa w dowód szacunku dla ludzi starszych już po raz drugi  w świetlicy wiejskiej zorganizowali  Dzień Seniora.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Więcej artykułów…

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Reklama_Widok2