IMIENINY: Emilii Iwony
sobota, 23. 05. 2015
Ulti Clocks content

bip11

TV Orneta - Wydarzenia

VII Warminska Motomajowka Relacja 00
10 maja do Krosna k.Ornety na VII Warmińską Motomajówkę mimo niepewnej pogody przybyła rekordowa  liczba około pięciuset  motocyklistów, nie tylko  z  woj. Warmińsko-mazurskiego ale także z innych regionów Polski. Motomajówka krośnieńska jest wspaniałą  promocją naszego regionu Warmii, miasta i gminy  Orneta oraz Sanktuarium NMP w Krośnie. Szkoda, że nie wszyscy  potrafią to docenić. Po mszy około  godz 13.30 rozpoczęla się okazała parada  motocykli  przybylych na Motomajówkę do Krosna na trasie Krosno-Orneta-Lubomino-Orneta-Krosno.

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Zapraszamy na Motomajowke10 maja w Krośnie k.Ornety odbędzie się VII Warmińska Motomajówka. Jest to jedna z większych i ciekawszych imprez w kalendarzu wydarzeń gminy Orneta. Zapraszamy nie tylko miłośników motoryzacji ale także wszystkich chętnych do spędzenia  wolnego czasu w formie pikniku. Po  mszy  około  godz 13.30  rozpocznie się parada  kilkuset  motocykli na trasie Krosno - Orneta – Lubomio - Orneta – Krosno. O godz. 14.30  przy Sanktuarium nastąpi oficjalne otwarcie Motomajówki . Podczas imprezy odbędą się konkursy dla dzieci i młodzieży, wybory wśród motocyklistów oraz występy zespołów TRANS BLUES i PLANOGRAM . Można będzie zakupić pamiątkowy znaczek, skosztować warmińskiego jadła  oraz upiec kiełbaskę na ognisku integracyjnym. Organizatorem VII Motomajówki jest kustosz sanktuarium NMP w Krośnie ks. Andrzej Krużycki oraz Klub Motocyklowy -”DRAGER” z Ornety.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Orneckie Morsy zakonczenie sezonu 2014 2015W kwietniu po sześciu miesiącach lodowych kąpieli Orneckie Morsy zakończyły sezon . Mimo łagodnej zimy  i braku śniegu  morsy z  sezonu są zadowolone. Woda jak zwykle była lodowata a zwolenników zimowych  kąpieli   w orneckim klubie przybyło. W trakcie sezonu nasze morsy wraz z  innymi zaprzyjaźnionymi klubami  uczestniczyły w  kilku wyjazdowych  kąpielach  na jeziora  i nad morze, nie zabrakło ich także na Międzynarodowym Zlocie Morsów w Mielnie. Ostatnia lodowa kąpiel morsów odbyła się na stawie w Nowym Dworze, po której w radosnej biesiadnej atmosferze żegnano sezon 2014/15.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

VII sesja Rady 2015 0029 kwietnia w Sali Ratuszowej odbyła się VII sesja Rady Miejskiej w Ornecie.

 

 

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Więcej artykułów…

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Reklama_Widok2