IMIENINY: Heleny Wieslawy
wtorek, 22. 05. 2018
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

Imprezowe Henrykowo1W  najbliższy weekend  12-13 lipca odbędą się po raz pierwszy Dni Henrykowa. Zaangażowanie mieszkańców w organizację i pozyskanie wielu  sponsorów  pozwoliło przygotować atrakcyjny program imprezy.


W piątek 12  lipca od godzin południowych na placu przy OSP  będzie  można uczestniczyć w  konkursach i zabawach ruchowych, odbędzie się także konkurs recytatorski poezji dzicięcej oraz mecz piłki nożnej o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Orneta. Wieczorem  organizatorzy zapraszają na wspólne ognisko i zabawę prowadzoną przez DJ-a. Sobota 13 lipca zapowiada się jeszcze bardziej ciekawie. Od godz 13.30 na placu przy OSP przewidziane są konkursy: toczenia opon, wyciskania sztangi, tenisa stołowego. O godz.15.00  przy udziale  władz powiatu Lidzbarskiego  i gminy Orneta nastąpi  uroczyste otwarcie Dni Henrykowa. Na scenie zaprezentują się: Środowiskowy Dom Samopomocy oraz dzieci ze świetlicy wiejskiej w Henrykowie, odbędzie się  parada Warmińskiego Klubu  Motocyklistów DRAGER , pokaz Ochotniczej Straży Pożarnej oraz zabawy animacyjne prowadzone przez MDK. Godziny wieczorne wypełnią występy : kapeli  SWOJAKI , zespołu RED STAR,  teatru światła i ognia z MDK oraz   gwiazdy wieczoru  zespołu  disco-polo NEXX DANCE. Dni  Henrykowa zakończy nocna zabawa taneczna przy muzyce serwowanej przez  DJ-a. Organizatorzy serdecznie  zapraszają mieszkańców gminy Orneta na Dni Henrykowa.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Oprócz dużych imprez plenerowych mieszkańcy Henrykowa organizują często w świetlicy wiejskiej przy różnych okazjach spotkania i uroczystości. Ostatnio obchodzili uroczyście Dzień Strażaka warto dodać, iż była to jedyna impreza w gminie Orneta podczas długiego weekendu majowego. Obchody rozpoczęły się mszą świętą odprawionąw intencji strażaków przez proboszcza parafii ks.Kazimierza Kordeczko. Dalsza część uroczystości odbyła się w świetlicy wiejskiej podczas  której  zaprzysiężono nowych druhów, pożegnano ustępującego wieloletniego druha i prezesa OSP Henrykowo Leonarda Grubę. Z okolicznościowym programem wystąpiły dzieci z świetlicy wiejskiej pod kierunkiem Renaty Perczyńskiej. Obchody Dnia Strażaka  zakończyły się wspólną zabawą  trwającą do późnych godzin wieczornych.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

 

Dni Henrykowa

 

Share

Dodaj komentarz

1. Dodając komentarz na TVORNETA.PL akceptujesz poniższy regulamin.
2. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
3. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii osób komentujących.
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach portalu TVORNETA.PL treści o charakterze reklamowym oraz komentarzy, które zawierają linki do prywatnych stron www.
4. Użytkownik ma prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.
5. Użytkownik nie ma natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.
6. Opinie i uwagi do redakcji TVORNETA.PL należy kierować na adres e-mail przez zakładkę kontakt. Uwagi zamieszczane w komentarzach będą usuwane.
7. W przypadku stwierdzenia przez użytkownika portalu TVORNETA.PL treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarne, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etyczne oraz propagujących przemoc i łamanie prawa, osoba zainteresowana może zwrócić się do TVORNETA.PL z prośbą o usunięcie w/w treści.
8. Komentarze będą widoczne po zatwierdzeniu przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO - WYDARZENIA

Reklama Krawcowa 01

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

Reklama_Widok2