IMIENINY: Roberta Eleonory
środa, 21. 02. 2018
Ulti Clocks content

bip11

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2


Sladami Napoleona2

TV Orneta - informacje, wydarzenia, imprezy

Komunia Henrykowo 2017Miesiąc maj kojarzy się wszystkim z nadchodzącym latem, maturami i oczywiście z komuniami.14 maja w Parafii Świętej Katarzyny w Gminie Orneta czternaścioro dzieci z Mingajn i Henrykowa po raz pierwszy wspólnie w kościele parafialnym przystąpiło do I Komunii Świętej. Uroczystą Mszę Świętą celebrował proboszcz parafii Ks.Sławomir Skorupski.

 

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

IX Motomajowka 2017 01Od dziewięciu lat zapoczątkowana przez Ś.p ks. Andrzeja Krużyckiego Warmińska Motomajówka przy Sanktuarium Maryjnym w Krośnie k.Ornety, z roku na rok gromadzi coraz więcej uczestników.

Share

VIDEO

Noc Muzeow 201713 maja podczas trzeciej edycji Noc Muzeów w ornecie, turyści  i mieszkańcy mieli okazję zobaczyć  ciekawe miejsca oraz rzeczy na co dzień niedostępne.

Share

VIDEO

Wystawa Orneta pocztowka Galeria5 maja w Galerii Art-Nova w Ornecie otwarto wystawę pokonkursową -"Orneta na pocztówce". Prace wykonały dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych Gminy Orneta.

 

 

 

 

 

 

Share

Dzien Strazaka Orneta 2017 004 maja srażacy obchodzili swoje święto. W tym roku po raz pierwszy razem świętowały wszystkie jednostki ochotniczej straży z Gminy Orneta. Z okazji wspomnienia św. Floriana patrona strażaków w kościele odbyła się uroczysta msza święta w asyście pocztów sztandarowych i dźwiękach Orkiestry Dętej. Dzień strażaka w Ornecie zakończył się paradą wozów strażackich ulicami miasta.

 

 

 

Share

Apel Ocalic od zapomnienia 201727 kwietnia Szkoła Podstawowa Nr.1 w Ornecie zorganizowała uroczysty apel - „Katyń – ocalić od zapomnienia” . Uczniowie zaprezentowali patriotyczny montaż słowno-muzyczny poświęcony ofiarom zbrodni katyńskiej.Z okazji zbliżającego się święta narodowego, uczniowie przypomnieli także historię powstania Konstytucji 3-Maja.

 

 

 

Share

Strona 10 z 94

10

Reklama Krawcowa 01

Serwis_ogumienia_nowy

Reklama_Widok2