IMIENINY: Macieja Marka
piątek, 24. 02. 2017
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

 
Plakat informacja

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

TV Orneta - informacje, wydarzenia, imprezy

Dzien Wszystkich Swietych w Ornecie 01Geneza tego dnia wywodzi się z czci oddawanej w dawnych czasach męczennikom, którzy złożyli swe życie za wiarę. Natomiast Dzień Zaduszny - 2 listopada jest wyłącznie poświęcony pamięci i modlitwie za wszystkich zmarłych.

Share

VIDEO

Nikiforiada 201627 października w domu kultury w Ornecie odbyła się VIII Nikiforiada czyli Przegląd Twórczości własnej Osób Niepełnosprawnych Środowiskowych Domów Samopomocy. W tym roku w konkursach ”Teatr grozy i groteski” i „Kukiełka” rywalizowało kilkanaście ośrodków z Województwa Warmińsko – Mazurskiego. Wielką niespodzianką podczas Nikiforiady okazał się występ popularnego zespołu Enej z Olsztyna. Organizatorem tej niezwykle ważnej imprezy od samego początku jest Środowiskowy Dom Samopomocy „Sielanka” w Henrykowie przy Caritas Archidiecezji Przemysko – Warszawskiej.

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

XXIII sesja Rady Miejskiej 2016 0226 października 2016 r. o godz. 16,00 w Sali Ratuszowej odbyła się XXIII sesja Rady Miejskiej w Ornecie.

 

 

 

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Inauguracja Roku Kulturalnego 2016 1721 października w Miejskim Domu Kultury w Ornecie odbyła się Inauguracja Roku Kulturalnego 2016/17. Nową Panią Dyrektor w imieniu mieszkańców i samorządu oficjalnie przywitał Burmistrz Ornety. Publiczność zapoznała się z dotychczasowymi osiągnięciami placówki, planem pracy w najbliższym czasie oraz obejrzała prezentacje sekcji i zespołów działających przy MDK.

 

 

Share

VIDEO

Henrykowo otwarte na wspolpraceMieszkańcy Henrykowa nie ustają w wysiłkach na rzecz promocji swojej miejscowości. Organizują wiele imprez kulturalnych i rozrywkowych o charakterze ponadlokalnym, są gościnni oraz otwarci na wszelkie formy współpracy.

 

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Czarny Protest Orneta3 października w Ornecie tak jak w całej Polsce, odbył się sprzeciw obywatelski pod nazwą  "Czarny protest", przeciwko  zaostrzeniu przepisów aborcyjnych. Uczestnicy  solidaryzując się z ogólnopolską akcją na znak protestu ubrani na czarno przemaszerowali ulicami miasta.

 

 

 

 

Share

VIDEO

Strona 5 z 83

5

 

Serwis_ogumienia_nowy

Reklama_Widok2