IMIENINY: Leslawa Zdzislawa
piątek, 28. 11. 2014
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

TV Orneta - informacje, wydarzenia, imprezy

Henrykowo zapraszaW  Henrykowie w najbliższy weekend 18 i 19 lipca odbędą się   Dni Henrykowa. Mieszkańcy wsi  na czele z sołtysem dzięki zaangażowaniu i determinacji, posiadając niewielkie środki finansowe już po raz drugi organizują święto swojej miejscowości. Jednym z przykładów aktywności mieszkańców Henrykowa jest zorganizowany nie tak dawno  festyn z okazji Dnia Dziecka, na którym dla przybylych gości czekalo wiele atrakcji.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

XLVI sesja Rady cz125 czerwca  w Sali Ratuszowej  odbyła się 46 sesja Rady Miejskiej w Ornecie.

 

 

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Walne Zgromadzenie SM Orneta 2014Walne Zgromadzenie wg  prawa spółdzielczego jest  najwyższym organem społdzielni. W czwartek 26 czerwca o godz 16.30 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury  odbędzie się Walne Zgromadzenie członków Spółdzielni Mieszkaniowej -"Drwęca" w Ornecie . Porządek  obrad przewiduje  między innymi: rozpatrzenie i podjęcie uchwał zatwierdzających  lub niezatwierdzających  sprawozdania za  2013 r. Zarządu Spółdzielni, Rady Nadzorczej , sprawozdania finansowego Spółdzielni. Podjecie uchwały w sprawie udzielenia lub nieudzielenia absolutorium członkom Zarządu. Ważnym punktem zebrania  będzie  wybór nowej Rady Nadzorczej na kadencję w latach 2014 - 2017.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Promocja albumu Orneta17 czerwca w sali posiedzeń Ratusza Miejskiego w Ornecie  odbyła się uroczystość  promującą nową książkę - "Orneta   Historia  w kamieniach zaklęta". Album wydano z okazji jubileuszu 700-lecia  Ornety i opracowano na podstawie starych  pocztówek pochodzących z prywatnych zbiorów Barbary i Jerzego Ciszewskich oraz Kazimierza Minkowskiego.Wydanie książki  sfinansowano z budżetu Gminy Orneta.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Biblioteka spektaklW sali sesyjnej Ratusza Miejskiego w Ornecie w maju odbyła się premiera spektaklu teatralnego -”Godzina Szczęścia”opartego na twórczości znanej  poetki, nauczycielki i działaczki warmińskiej Marii Zientary - Malewskiej. Honorowym gościem  premiery  była Maria Surynowicz - bratanica poetki. Organizatorem i patronem tego wydarzenia  była Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Ornecie.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Olimpiada Przedszkolakow 2014Już po raz siódmy w Ornecie odbyła się  Olimpiada Sportowa Przedszkolaków, zorganizowana przez Przedszkole nr 1 w Ornecie. Do wspólnych zmagań sportowych przystąpiły Przedszkole nr.1, Przedszkole nr.2 z Ornety, Przedszkole z Górowa Iławeckiego oraz oddział przedszkolny z Bażyn. Celem tegorocznej imprezy było promowanie zdrowego stylu życia, rozwijanie sprawności fizycznej , integracja środowisk , nawiązywanie współpracy z innymi placówkami przedszkolnymi.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Strona 5 z 55

5

 

Serwis_ogumienia_nowy

Reklama_Widok2