IMIENINY: Darii Wilhelminy
poniedziałek, 24. 10. 2016
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

TV Orneta - informacje, wydarzenia, imprezy

Dni Ornety 2016 Parada 00Uroczystym przekazaniem kluczy do bram miasta mieszkańcom Ornety przez Burmistrza oraz Paradą Orneckich Legend spod Ratusza  do Miejskiego Domu Kultury, rozpoczęły się Dni Ornety,  które w tym roku w myśl powiedzenia -"Cudze chwalicie, swego nie znacie" zdecydowanie opierają się na orneckich artystach.

 

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Bajkowy Dzien Dziecka 2016W ostatnią niedzielę maja na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ornecie odbył się Bajkowy Dzień Dziecka. Przy pięknej pogodzie całe rodziny mogły skorzystać z szeregu atrakcji przygotowanych przez organizatorów wydarzenia: Miejski Dom Kultury im. Franciszka Chruściela w Ornecie, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ornecie oraz Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Orneta. Impreza rozpoczęła się przedstawieniem teatralnym pt. „Wilk i zając” w wykonaniu Teatru ART-Re z Krakowa. Pełen komicznych sytuacji i humoru spektakl nie tylko bawił ale uczył dzieci pozytywnych zachowań.Dzieci podziwiały rownież występ wokalistki Ani Brody mistrzyni gry na cymbałach wileńskich. Najważniejszym elementem bajkowej przygody był Wojewódzki Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Smokoryki”

Share

VIDEO

Plener rzezby Orneta 2016 01Pod koniec maja na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ornecie odbył się plener rzeźbiarski w którym uczestniczyła  młodzież ze szkoły plastycznej w Olsztynie.

 

 

 

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Dni Rodziny Henrykowo 201619 maja w Henrykowie przy Środowiskowym Domu  Samopomocy odbyła się impreza w ramach  obchodów  XVIII  Warmińsko - Mazurskich Dni Rodziny.

 

 

 

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Piknik majowy organizacji pozarzadowych 2016Orneckie organizacje pozarządowe zorganizowały przy hali sportowej piknik majowy na który złożyły się dwie imprezy: I Piknik Strzelecki oraz Orneckie Forum Inicjatyw Pozytywnych. Organizatorzy dzięki wsparciu wielu partnerów dla przybyłych na piknik mieszkańców przygotowali wiele ciekawych atrakcji .

 

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

VIII Warminska Motomajowka 2016Rekordowa liczba motocyklistów przyjechała na VIII Warmińską Motomajówkę do Krosna koło Ornety, składając w ten sposób  hołd  zmarłemu w lipcu ubiegłego roku księdzu Andrzejowi Krużyckiemu, inicjatorowi  motomajówek przy sanktuarium maryjnym w Krośnie. Po mszy i poświęceniu motocykli organizator zlotu Klub Motocyklowy "Drager" z Ornety,  pamięć swojego prezesa uczcił odsłaniając pamiątkową tablicę  poświęconą lubianemu duszpasterzu-motocykliście. Tradycyjnie odbyła się także parada motocyklistów na trasie Krosno-Orneta-Lubomino-Krosno. Miłośnikom jednośladów wolny czas na motomajówce wypełniły konkursy przygotowane przez organizatorow oraz koncert zespołu Planogram.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Strona 5 z 78

5

 

Serwis_ogumienia_nowy

Reklama_Widok2