IMIENINY: Marii Marka
środa, 07. 10. 2015
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

TV Orneta - informacje, wydarzenia, imprezy

Powiatowy Piknik Rodzinny Orneta 2015
31 maja w Ornecie odbył się Powiatowy Piknik Rodzinny pod patronatem Starosty Lidzbarskiego oraz Burmistrza Ornety. Na placu przy Ośrodku Sportu i Rekreacji na przybyłe rodziny czekało wiele atrakcji. Animacje dla dzieci, malowanie twarzy , dmuchane zjeżdżalnie, konkursy, występy szkół i przedszkoli, pokazy sprzętu służb mundurowych, Straży Pożarnej, Policji, Wojska. Można było bezpłatnie częstować się bigosem, grochówką oraz napojami. Podczas Pikniku odbył się  II Festiwal Piosenki "SMOKORYKI" oraz konkurs na najlepszy strój "Księżniczki, Smoki, Rycerz". Piknik Rodzinny zorganizowali:  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinnie oddział w Ornecie, Zespół Szkół Ogólnokształcących, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejski Dom Kultury. 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Dzien Dziecka Henrykowo 2015"W Henrykowie zdrowo i wesoło w Dniu Dziecka"- pod takim hasłem mieszkańcy Henrykowa zorganizowali imprezę dla dzieci z okazji ich święta. Podczas festynu na dzieci czekało wiele atrakcji jak: konkursy z nagrodami,
dmuchana zjeżdżalnia, foto-budka,teatrzyk, straż pożarna, ognisko. Radosna zabawa  w oprawie muzycznej przy pięknej pogodzie trwała przez kilka godzin. 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

VIII sesja Rady 201527 maja w Sali Ratuszowej odbyła się VIII sesję Rady Miejskiej w Ornecie.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Piekarnia pozarW sobotę 23 maja ok. 13.30 omal nie doszło do pożaru budynku piekarni na ul. Podleśna w Ornecie .Tylko dzięki szybkiej interwencji strażaka mieszkającego na osiedlu w ostatniej chwili udało się zlikwidować zarzewie ognia i uniknąć groźnego pożaru.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

VII Warminska Motomajowka Relacja 00
10 maja do Krosna k.Ornety na VII Warmińską Motomajówkę mimo niepewnej pogody przybyła rekordowa  liczba około pięciuset  motocyklistów, nie tylko  z  woj. Warmińsko-mazurskiego ale także z innych regionów Polski. Motomajówka krośnieńska jest wspaniałą  promocją naszego regionu Warmii, miasta i gminy  Orneta oraz Sanktuarium NMP w Krośnie. Szkoda, że nie wszyscy  potrafią to docenić. Po mszy około  godz 13.30 rozpoczęla się okazała parada  motocykli  przybylych na Motomajówkę do Krosna na trasie Krosno-Orneta-Lubomino-Orneta-Krosno.

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Zapraszamy na Motomajowke10 maja w Krośnie k.Ornety odbędzie się VII Warmińska Motomajówka. Jest to jedna z większych i ciekawszych imprez w kalendarzu wydarzeń gminy Orneta. Zapraszamy nie tylko miłośników motoryzacji ale także wszystkich chętnych do spędzenia  wolnego czasu w formie pikniku. Po  mszy  około  godz 13.30  rozpocznie się parada  kilkuset  motocykli na trasie Krosno - Orneta – Lubomio - Orneta – Krosno. O godz. 14.30  przy Sanktuarium nastąpi oficjalne otwarcie Motomajówki . Podczas imprezy odbędą się konkursy dla dzieci i młodzieży, wybory wśród motocyklistów oraz występy zespołów TRANS BLUES i PLANOGRAM . Można będzie zakupić pamiątkowy znaczek, skosztować warmińskiego jadła  oraz upiec kiełbaskę na ognisku integracyjnym. Organizatorem VII Motomajówki jest kustosz sanktuarium NMP w Krośnie ks. Andrzej Krużycki oraz Klub Motocyklowy -”DRAGER” z Ornety.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Strona 5 z 66

5

 

Serwis_ogumienia_nowy

Reklama_Widok2