IMIENINY: Saby Kryspina
poniedziałek, 05. 12. 2016
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

TV Orneta - informacje, wydarzenia, imprezy

Zarzewie pozaru ornecki lasW słoneczny lipcowy dzień w orneckim lesie będący na przejażdzce z dzieckiem rowerzysta zauważył zarzewie ognia. Wzywając Ochotniczą Straż Pożarną z Ornety zapobiegł pożarowi lasu.

 

 

 

 

Share

VIDEO

X Maraton Wedkarski 2016W Ornecie na jeziorze Mieczowym od 10-ciu lat odbywa się  Ornecki Maraton Wędkarski. 24 h zawody wędkarskie cieszą się dużą popularnością wśród wędkarzy z całego województwa Warmińsko - Mazurskiego. 

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Pielgrzym Krosno 201613 maja z trzech miast Kazania, Damaszku i Fatimy rozpoczęła się piesza pielgrzymka do Berlina w intencji przebłagania za grzechy świata. Wojciech Jakowiec w dniu fatimskim rozpoczął pieszą pielgrzymkę z Kazania w Rosji. W niedzielę 24 lipca na trasie jego wędrówki znalazło sie Sanktuarium NMP w Krośnie k/Ornety. Końcowym etapem pielgrzymki Wojtka jest Berlin do którego musi dotrzeć 15 sierpnia, w Święto Wniebowzięcia Matki Bożej.

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Dni Henrykowa 2016W piątek 22 lipca rozpoczęły się  Dni Henrykowa. Dzisiaj w sobotę  podczas drugiego dnia  Święta Warmińskiej wsi  Henrykowo gościnni gospodarze przygotowali wiele atrakcji i  zapraszają wszystkich mieszkańców gminy Orneta do spędzenia wolnego czasu dziś w Henrykowie.

 

 

 

 

Share

VIDEO

Ursusem dookola PolskiZygmunt Kuś  na pięknie wyremontowanym Ursusie C 328 z 1964 roku  z przyczepą kempingową postanowił przejechać dookoła Polskę. W drogę wyruszył 3 czerwca z Pleszewa  Początkowo skierował się na południe Polski docierając do Bieszczad . Dalej ruszył wschodnią ścianą na północ naszego kraju aż do Suwałk z których poprzez Mazury dzisiaj 14 lipca dotarł do Ornety.

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Sukces IKS SMOK Orneta 01Zawodnicy Integracyjnego Klubu Sportowego -"SMOK" Orneta odnoszą kolejne sukcesy. Z Otwartyh Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych w lekkiej atletyce odbywających się w Słupsku przywieźli grad medali.

 

 

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Strona 5 z 80

5

 

Serwis_ogumienia_nowy

Reklama_Widok2