IMIENINY: Darii Wilhelminy
sobota, 25. 10. 2014
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

TV Orneta - informacje, wydarzenia, imprezy

Cwiczenia OSP Trenazer pozarowyPrzez trzy dni w Ornecie  trwały ćwiczenia bojowe strażaków  na  trenażerze pożarowym. Jest to  mobilne pomieszczenie imitujące warunki jakie można zastać na miejscu pożaru. Trening na tym urządzeniu ma na celu oswojenie ratowników z zagrożeniami i wyrabianie odpowiednich zachowań podczas rzeczywistej interwencji.Trenażer pożarowy wart jest prawie cztery miliony złotych.

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Milano RallysprintW maju na terenie byłego lotniska w Ornecie, odbyły się dwie imprezy rajdowe w ramach cyklu sprintów pod nazwą Milano Rallysprint, organizowane przez Olsztyński Klub Rajdowy.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Wypadek Orneta Bialy Dwor Około północy 19 maja na odcinku drogi powiatowej między Ornetą a Białym Dworem doszło do wypadku drogowego. Kierowca prowadzący samochód marki Audi w kierunku Ornety z niewyjaśnionych przyczyn tuż za Białym Dworem stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w drzewo i dachował. Samochodem podróżowało czterech mężczyzn. Pomimo groźnie wyglądającego wypadku podróżnym nic poważnego się nie stało. Po wstępnych badaniach przez ratownikow medycznych zostali odwiezieni na badania i obserwację.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

XLIV sesja Rady Miejskiej29 kwietnia w Sali Ratuszowej w Ornecie odbyła się 44  sesja Rady Miejskiej na której  m.in udzielono szczegółowej informacji o stanie bieżącym robót drogi wojewódzkiej nr.513 w obrębie Ornety.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Henrykowo Jan Pawel IIWłączając sie w wspólne świętowanie kanonizacji Ojca Świętego 25 kwietnia w świetlicy wiejskiej w Henrykowie odbyło się spotkanie poświecone papieżowi Janowi Pawlowi II, na które licznie przybyli  mieszkańcy Henrykowa. Nawiązując do uroczystości kanonizacyjnej uczniowie i absolwenci Szkoły Podstawowej w Mingajnach przygotowali program słowno-muzycznym upamiętniający życie i pontyfikat Jana Pawla II. Wcześniej uczniowie zaprezentowali program w Mingajnach i Woli Lipeckiej.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Zyczenia Wielkanoc 2014Z okazji Świąt Wielkanocnych ks. Krzysztof Józefczyk Proboszcz parafii  św.Jana Chrzciciela w Ornecie, tradycyjnie złożył wszystkim mieszkańcom Ornety w kraju i za granicą życzenia, aby tegoroczne święta były świętami rodziny, miłości i dobroci.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Strona 5 z 54

5

 

Serwis_ogumienia_nowy

Reklama_Widok2