IMIENINY: Olafa Marty
wtorek, 29. 07. 2014
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

TV Orneta - informacje, wydarzenia, imprezy

Nocna kapiel orneckich morsowOrneckie Morsy wybrały się na -" Nocną Kąpiel  Pozytywnych" nad jezioro Limajno, organizowaną przez Klub Morsa z Dobrego Miasta. Na wspólne  morsowanie przybyło wiele klubów z  województwa warmińsko - mazurskiego. Atrakcją  zlotu  był występ aktorów  Teatru Tańca z Ogniem Mandala z Dobrego Miasta. Po kąpieli organizatorzy zapewnili  wszystkim uczestnikom zlotu gorący posiłek oraz  wstęp za symboliczną złotówkę na kryty basen.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

V Turniej Ornecki SmokW Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ornecie w okresie ferii zimowych odbył się V Halowy Turniej Pilki Nożnej - "Ornecki Smok"  o puchar Burmistrza Ornety. Niespodzianką tegorocznego turnieju  były  drużyny kobiece  biorące udział w rozgrywkach. Zwycięzcą turnieju została drużyna juniorów młodszych z MKS -"Błękitni" Orneta, zdobywając puchar Burmistrza Ornety -"Ornecki Smok".

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Wypadek Orneta Karbowo 20148 lutego około godz. 22.00  na odcinku leśnym drogi wojewódzkiej nr 507, pomiędzy Ornetą a Karbowem, doszło do wypadku drogowego samochodu osobowego marki Volkswagen Golf. Kierowca prawdopodobnie nie dostosował odpowiedniej prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego auto wpadło w poślizg, zjechało do rowu i dachowało. Dwóm osobom podróżującym samochodem osobowym na szczęście nic się nie stało.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Dzien Babci i DziadkaW świetlicy wiejskiej w Karbowie, tak jak w wielu innych miejscach naszej gminy obchodzono uroczyście Dzień Babci i Dziadka. Dzieci z świetlicy zaprezentowały program -,,Koncert życzeń",  wręczyły seniorom własnoręcznie wykonane  kwiaty i laurki, przyozdobiły tort  przygotowany z okazji święta oraz odśpiewały sto lat ! swoim kochanym babciom i dziadkom. Organizatorzy spotkania nie zapomnieli o najstarszej mieszkańce wsi 92-letniej pani Anastazji Wernickiej do której udała się delegacja z życzeniami.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

XL sesja Rady29 stycznia 2014 r. w Sali Ratuszowej odbyła się 40 sesja Rady Miejskiej w Ornecie.

 

 

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Awaria sieci cieplowniczejW niedzielę 26 stycznia Ochotnicza Straż Pożarna z Ornety została powiadomiona o wydobywającym  się dymie z budynku  w centrum starego miasta na ulicy Sienkiewicza 7. Po sprawdzeniu klatki i piwnic budynku przez strażaków okazało się, że wystąpiła awaria sieci ciepłowniczej poprzez wyciek wody  o temperaturze powyżej 100 stopni zalewającej piwnice i powodujący tworzenie się intensywnej pary wodnej. Strażacy przystąpili do wietrzenia budynku oraz usuwania za pomocą pompy wody z piwnic. Naprawą usterki zajmą się technicy dostawcy sieci ciepłowniczej.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Strona 5 z 51

5

 

Serwis_ogumienia_nowy

Reklama_Widok2