IMIENINY: Emanuela Larysy Teodora
sobota, 25. 03. 2017
Ulti Clocks content

bip11

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

 
Plakat informacja

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

TV Orneta - informacje, wydarzenia, imprezy

III Zawody Strzeleckie 201620 Listopada w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji, odbyły się III Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Ornety w strzelaniu drużynowym i indywidualnym z karabinku i pistoletu pneumatycznego.

 

 

 

 

 

Share

Mistrzostwa Polski Lesnikow Orneta 2016 Ceremonia otwarcia 00W dniach 17-19 listopada br. w hali sportowej OSiR w Ornecie  najlepsi tenisiści stołowi wśród leśników, rywalizowali w XVII Mistrzostwach Polski Pracowników Lasów Państwowych. Organizatorem zawodów była Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Olsztynie i Krajowa Sekcja Pracowników Leśnictwa NSZZ - "Solidarność".

 

 

 

Share

Swieto Niepodleglosci 2016 Msza 00Narodowe święto Niepodległości w Ornecie uczczono uroczystą mszą świętą w intencji Ojczyzny w kościele parafialnym.Uroczystą oprawę mszy nadały poczty sztandarowe oraz wiersze, melodie i pieśni patriotyczne. Po zakończeniu mszy uczestnicy uroczystości udali się na cmentarz pod Pomnik Nieznanego Żolnierza pod którym modlono się, złożono wieńce i zapalono znicze. Dalsza część obchodów Święta Niepodległosci miała miejsce w Miejskim Domu Kultury gdzie odbył się Festiwal Piosenki Patriotycznej.

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Listopadowe Zaduszki 2016Miesiąc listopad jest czasem szczególnej zadumy i zamyślenia nad życiem, jego przemijaniem, nieuniknioną śmiercią. W tym miesiącu otaczamy szczególna pamięcią i modlitwą naszych najbliższych zmarłych, nawiedzając ich groby wracamy często pamięcią do historii ich życia, a jednoczenie sami uświadamiamy sobie jak wielkim darem jest to życie i jakże wielka jest nasza odpowiedzialność za właściwe jego przeżycie.

Share

Dzien Wszystkich Swietych w Ornecie 01Geneza tego dnia wywodzi się z czci oddawanej w dawnych czasach męczennikom, którzy złożyli swe życie za wiarę. Natomiast Dzień Zaduszny - 2 listopada jest wyłącznie poświęcony pamięci i modlitwie za wszystkich zmarłych.

Share

VIDEO

Nikiforiada 201627 października w domu kultury w Ornecie odbyła się VIII Nikiforiada czyli Przegląd Twórczości własnej Osób Niepełnosprawnych Środowiskowych Domów Samopomocy. W tym roku w konkursach ”Teatr grozy i groteski” i „Kukiełka” rywalizowało kilkanaście ośrodków z Województwa Warmińsko – Mazurskiego. Wielką niespodzianką podczas Nikiforiady okazał się występ popularnego zespołu Enej z Olsztyna. Organizatorem tej niezwykle ważnej imprezy od samego początku jest Środowiskowy Dom Samopomocy „Sielanka” w Henrykowie przy Caritas Archidiecezji Przemysko – Warszawskiej.

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Strona 5 z 83

5

 

Serwis_ogumienia_nowy

Reklama_Widok2