IMIENINY: Julity Piotra
czwartek, 30. 07. 2015
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

TV Orneta - informacje, wydarzenia, imprezy

VI sesja Rady Miejskiej 2015 00025 marca w Sali Ratuszowej odbyła się VI sesja Rady Miejskiej w Ornecie. Podczas sesji m.in. pogratulowano nowo wybranym sołtysom i przewodniczącym zarządów osiedli , głos zabrał także Marek Karólewski Prezes Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Podsumowanie  23 Final WOSP Orneta 2015 Relacja8 marca w Ornecie odbyło się ogólnopolskie podsumowanie 23 Finału WOŚP. To wielkie wyróżnienie dla naszego miasta , które zostało wybrane  spośród 1800 sztabów z całej Polski. Na zorganizowanej konferencji w sali widowiskowej domu kultury Jurek Owsiak  ogłosił ostateczną kwotę zbiórki 23 Finału  53 mln 109 tys.702 zł i 83 gr , którą w postaci cyferek na koszulkach zaprezentowali orneccy wolontariusze. Podczas  podsumowania Jurek Owsiak wręczył Burmistrzowi Ornety i szefowej sztabu WOŚP w Ornecie specjalne podziękowania, przekazał na komendantowi Ochotniczej Straży Pożarnej w Ornecie  sprzęt ratowniczy PSP R1. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 i 4 w Ornecie realizujący program edukacyjny - "Ratujemy i Uczymy Ratować", prezentowali na fantomach  sposób udzielania pierwszej pomocy.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

V sesja Rady 2015 0025 lutego 2015 r.  w Sali Ratuszowej  odbyła się V sesja Rady Miejskiej w Ornecie.

 

 

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Henrykowo pamieta o seniorachMieszkańcy Henrykowa w dowód szacunku dla ludzi starszych już po raz drugi  w świetlicy wiejskiej zorganizowali  Dzień Seniora.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Przekazanie dokumentow Archiwum16 lutego  w Sali Ratuszowej Urzędu Miejskiego w Ornecie odbyło się przekazanie  do Archiwum Państwowego w Olsztynie 5-ciu  dokumentów odnalezionych w 2001 roku w iglicy wieży Ratusza Miejskiego w Ornecie. Rękopisy dwa  papierowe i trzy pergaminowe  z  okresu  od XVI  do XIX wieku  zawierają informacje o naszym mieście i regionie  a  najstarszy  pochodzi  sprzed 450 lat.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

50-lecie malzenstwa 0014 lutego na Walentynki  w sali  posiedzeń Ratusza Miejskiego w Ornecie odbyła się uroczystość 50-Lecia Pożycia Małżeńskiego czyli  Złote Gody, którą świętowało 12 par a  Helena i Józef Śnieżkowie  60- lecie . Pary uhonorowane zostały medalami za długoletnie pożycie małżeńskie , przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Strona 5 z 64

5

 

Serwis_ogumienia_nowy

Reklama_Widok2