IMIENINY: Izabeli Szymona
czwartek, 03. 09. 2015
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

TV Orneta - informacje, wydarzenia, imprezy

VII sesja Rady 2015 0029 kwietnia w Sali Ratuszowej odbyła się VII sesja Rady Miejskiej w Ornecie.

 

 

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Wypalanie trawPrzełom zimy i wiosny to okres, w którym wyraźnie wzrasta liczba pożarów łąk i nieużytków. Wypalanie traw prowadzi do nieodwracalnych, niekorzystnych zmian w środowisku naturalnym. Pożary traw powodują spustoszenie dla flory i fauny. Niszczone są miejsca lęgowe wielu gatunków gnieżdżących się na ziemi i w krzewach. Wypalanie traw jest niebezpieczne i niedozwolone! Osoby, które mimo zakazów decydują się na palenie traw muszą również liczyć się z konsekwencjami.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Energia lasu wystawa fotografii23 kwietnia w galerii Art-Nova w Ornecie odbył się wernisaż wystawy fotografii Janusza Połoma - „Energia lasu”. Janusz Połom to operator filmowy, reżyser, fotografik, poeta, były dziekan w łódzkiej Szkole Filmowej. W latach  1989 - 2001 r. wykładowca na wyższych uczelniach w Meksyku i Kanadzie. W czasie swojej pracy twórczej zajmował się m.in. fotografią, pisaniem scenariuszy filmowych, poezją. Fotografie swojego autorstwa pokazywał w czasie wernisaży w Polsce, Kanadzie, Francji oraz Meksyku. Za swoje filmowe dokonania wielokrotnie nagradzany  na prestiżowych festiwalach.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Koncert Jednego slowa Jednego serca 0110 kwietnia o godz 19.00 w Miejskim Domu Kultury w Ornecie odbył się bezpłatny koncert po hasłem - „JEDNEGO SŁOWA JEDNEGO SERCA”. W programie znalazły się znane i popularne utwory związane z życiem, miłością i przemijaniem . Piosenki zaprezentowane zostały w ciekawych aranżacjach. Na scenie wystąpiło ponad 30 młodych wokalistów i instrumentalistów, głównie dzieci i młodzież z terenu gminy Orneta. Wspólnie z młodymi artystami gościnnie zaśpiewali Mateusz Grędziński, Jagoda Kret, Aro Kłusowski finaliści The Voice Of Poland. Prezentujemy relację filmową całego koncertu.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Zyczenia Wielkanocne 2015 00Z okazji Świąt Wielkiej Nocy, Ks. Krzysztof Józefczyk Proboszcz Parafii św. Jana Chrzciciela w Ornecie w Przesłaniu Wielkanocnym złożył  życzenia mieszkańcom Ornety przebywającym w kraju i za granicą.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

VI sesja Rady Miejskiej 2015 00025 marca w Sali Ratuszowej odbyła się VI sesja Rady Miejskiej w Ornecie. Podczas sesji m.in. pogratulowano nowo wybranym sołtysom i przewodniczącym zarządów osiedli , głos zabrał także Marek Karólewski Prezes Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Strona 5 z 65

5

 

Serwis_ogumienia_nowy

Reklama_Widok2