IMIENINY: Ignacego Lubomira
sobota, 30. 07. 2016
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

TV Orneta - informacje, wydarzenia, imprezy

XVII sesja Rady 2016 0123 marca w sali posiedzeń Ratusza Miejskiego odbyła się XVII sesja Rady Miejskiej w Ornecie. Gośćmi specjalnymi sesji byli Poseł na Sejm RP Jacek Protas oraz Starosta Lidzbarski Jan Harhaj.

 

 

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

50 lecie malzenstw 2016 0419 marca w Ratuszu Miejskim w Ornecie świętowano jubileusz 50-lecia pożycia par małżeńskich. W tym roku w gminie Orneta "Złote Gody" obchodziło 16 par. Na uroczyste wręczenie medali przyznanych przez Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie przybyły 4 pary. Burmistrz Ornety wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej złożył dostojnym jubilatom życzenia zdrowia i dalszego szczęśliwego pożycia małżeńskiego dokonując dekoracji jubilatów pamiątkowymi medalami. Uroczystość uświetniła Orkiestra Dęta oraz uczniowie Szkoły Podstawowej Nr. 4 w Ornecie.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Niewinne przedpremierowy pokaz Orneta6 marca w Ornecie odbył się przedpremierowy pokaz filmu "Niewinne" w reżyserii Anne Fontaine. Okres zdjęciowy trwał od stycznia do 5 marca 2015 roku. Zdjęcia całego filmu były realizowane w Sanktuarium NMP w Krośnie i w Ornecie: Dworzec PKP, podziemia Ratusza Miejskiego, ulice i zaułki miasta. Do filmu zaangażowano w roli statystów wielu mieszkańców gminy Orneta. Na przedpremierowy pokaz w Ornecie przybyli producenci filmu oraz Joanna Kulig jedna z głównych aktorek występujących w filmie. Po projekcji goście odpowiadali na pytania publiczności. Polska premiera filmu "Niewinne" odbyła się 8 marca w Warszawie.                                           11 marca film wchodzi na ekrany kin. 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

I Festiwal Tworczosci KobietGaleria ART-NOVA w Ornecie 11 marca zorganizowała Festiwal Twórczości Kobiet. Na pierwszym spotkaniu z tego cyklu swoją twórczość prezentowały: Beata Samko - malarstwo, fotografia analogowa, Sylwia Ołtuszewska-Gucajtis scenarzystka i Dorota Kowieska-Malinowska Make up.

 

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Baba Fest 01Dzień Kobiet w Ornecie uczczono 5 marca imprezą Baba Fest w której wzięły udział orneckie stowarzyszenia: "Ornecianie", Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku. 

 

 

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Akademia Siatkowki 011 marca w hali sportowej w Ornecie rozpoczęły się zajęcia  w ramach  Akademii Siatkówki prowadzonej przez trzech utytułowanych byłych zawodników AZS Olsztyn  i reprezentanci kraju  Macieja Dobrowolskiego, Pawła Siezieniewskiego oraz Łukasza Kadziewicza. Celem akademii jest aktywizacja dzieci oraz młodzieży. Projekt  skierowany jest głównie do  do dzieci w klasach 4-6 szkoły podstawowej , które na co dzień mają mniejszy dostęp do siatkówki niż ich rówieśnicy w większych miastach. Projekt  uzyskał  rekomendację Polskiego Związku Piłki Siatkowej i jest obecnie realizowany w kilkunastu miejscowościach województwa Warmińsko-Mazurskiego, Dolnośląskiego i Opolskiego. Odpowiedzialnym za oddział Orneta  jest Pani Ilona Szurmiej.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Strona 5 z 76

5

 

Serwis_ogumienia_nowy

Reklama_Widok2