IMIENINY: Leona Ireneusza
poniedziałek, 27. 06. 2016
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

TV Orneta - informacje, wydarzenia, imprezy

Policja konsultacje spoleczne12 lutego w Ratuszu Miejskim w Ornecie odbyły się konsultacje społeczne związane z wdrożeniem Powiatowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Uczestnicy spotkania zostali zapoznani z strukturami Policji i stanie bezpieczeństwa w Powiecie Lidzbarskim. Przybyli na konsultacje mieszkańcy wnioskowali oraz zadawali pytania na temat stanu bezpieczeństwa w naszej gminie. Datę następnego spotkania ustalono na miesiąc czerwiec.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

XV sesja Rady 201627 stycznia 2016 r. w Sali Ratuszowej odbyła się XV sesja Rady Miejskiej w Ornecie.

 

 

 

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Morska kapiel Orneckich Morsow 2016W niedzielę 17 stycznia Orneckie Morsy w Stegnie uczestniczyły w integracyjnej morskiej kąpieli. Na propozycję spotkania w falach Bałtyku "Pozytywnych' Dobre Miasto odpowiedziało kilkaset osób z kilkunastu Klubów Morsa.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

24 final WOSP w OrnecieZakończył się 24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze z orneckiego sztabu zebrali łącznie 11870,35 zł. Podczas 24 finału w Ośrodku Sportu i Rekreacji odbyły się zawody strzeleckie a w Miejskim Domu Kultury występy oraz licytacje i aukcje na rzecz WOŚP. Zakończenie zbiórki uwieńczyło światełko do niebo oraz pokaz tancerzy ognia.

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Swiatelko do nieba WOSP 2016Tradycyjnym światełkiem do nieba wraz z pokazem Teatru Światła i Ognia HOKAGE zakończył się 24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ornecie, podczas którego zebrano 11870,35 zł.

 

 

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Morsy Orneta Nowy Rok 2016Pierwszego stycznia w kilkunastostopniowym mrozie i lodowatej wodzie jeziora Mieczowego Orneckie Morsy przywitały Nowy Rok 2016 ! . W prawie idealnych warunkach, brakuje tylko śniegu do zimowych kąpieli w szampańskich humorach morsy składały wzajemne i dla wszystkich zmarźlaków życzenia noworoczne. Morsy świętowały także pobicie w grudniu Rekordu Guinnessa w RÓWNOCZEŚNIE KĄPIĄCYCH SIĘ MORSÓW W WIELU MIEJSCACH. Musiało się kąpać ponad 1799 morsów a kąpiel zaliczyło 5863 osób czyli trzykrotnie więcej. Morsy czekają tylko na oficjalne potwierdzenie ustanowienia nowego rekordu. Orneckie Morsy zapraszają do wspólnych lodowych kąpieli na jeziorze Mieczowym w niedziele o godzinie 15.00 .

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Strona 5 z 75

5

 

Serwis_ogumienia_nowy

Reklama_Widok2