IMIENINY: Damiana Amadeusza
wtorek, 27. 09. 2016
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

TV Orneta - informacje, wydarzenia, imprezy

Piknik majowy organizacji pozarzadowych 2016Orneckie organizacje pozarządowe zorganizowały przy hali sportowej piknik majowy na który złożyły się dwie imprezy: I Piknik Strzelecki oraz Orneckie Forum Inicjatyw Pozytywnych. Organizatorzy dzięki wsparciu wielu partnerów dla przybyłych na piknik mieszkańców przygotowali wiele ciekawych atrakcji .

 

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

VIII Warminska Motomajowka 2016Rekordowa liczba motocyklistów przyjechała na VIII Warmińską Motomajówkę do Krosna koło Ornety, składając w ten sposób  hołd  zmarłemu w lipcu ubiegłego roku księdzu Andrzejowi Krużyckiemu, inicjatorowi  motomajówek przy sanktuarium maryjnym w Krośnie. Po mszy i poświęceniu motocykli organizator zlotu Klub Motocyklowy "Drager" z Ornety,  pamięć swojego prezesa uczcił odsłaniając pamiątkową tablicę  poświęconą lubianemu duszpasterzu-motocykliście. Tradycyjnie odbyła się także parada motocyklistów na trasie Krosno-Orneta-Lubomino-Krosno. Miłośnikom jednośladów wolny czas na motomajówce wypełniły konkursy przygotowane przez organizatorow oraz koncert zespołu Planogram.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Orneckie Forum Inicjatyw PozytywnychW sobotę 7 maja przy hali sportowej w Ornecie odbędzie  Orneckie Forum Inicjatyw Pozytywnych oraz I Ornecki Piknik Strzelecki. Organizatorzy imprezy dla całych rodzin przygotowali szereg atrakcji. Serdecznie zapraszają do udziału w festynie, podczas którego pogoda ma być wyśmienita.

 

 

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

XVIII sesja Rady 201627 kwietnia w sali posiedzeń Ratusza Miejskiego odbyła się XVIII sesja Rady Miejskiej w Ornecie .

 

 

 

 

 

 

 

 

Share

VIDEO

Galeria Art Nova wystawa 04 2016 0122 kwietnia w Galerii Art - Nova  w Ornecie odbył się wernisaż malarstwa Iwonny Ficek urodzonej w Ornecie, od 35 lat związanej z Lidzbarkiem Warmińskim, gdzie pracuje w Starostwie Powiatowym  w Wydziale Ochrony Środowiska. Interesuje się malarstwem, fotografią przyrody i krajobrazu. Uczestnicy wernisażu mieli także okazję obejrzeć animowane  wideoklipy  IV edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Animacji.

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Dzien Mieszkanca 2016 01Dzień Mieszkańca  to jeden z efektów działań Miejskiego  Domu  Kultury w Ornecie oraz Fundacji Pole Dialogu z Warszawy  w ramach realizowanego od kwietnia 2015 r  w  projektu  “Z klasą o kulturze”.  Głównym celem projektu jest ożywienie życia kulturalnego w Ornecie poprzez procesy włączania mieszkańców, przedstawicieli  instytucji i organizacji oraz wszystkich zainteresowanych we wspólne decydowanie o  kulturze .

 

 

Share

VIDEO

Strona 5 z 77

5

 

Serwis_ogumienia_nowy

Reklama_Widok2