IMIENINY: Marka Jaroslawa
środa, 25. 04. 2018
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2


Sladami Napoleona2

TV Orneta - informacje, wydarzenia, imprezy

Wystawa Katarzyna Kaldowski 20185 stycznia  w Galerii Art - Nova odbyło się uroczyste otwarcie wystawy malarstwa Katarzyny Kałdowski, która wraz z mężem także artystą od kilku lat mieszka w Ornecie. " You’re beautiful" to cykl obrazów przełamujący stereotypowe poglądy w zakresie powszechnie pojmowanej „brzydoty”.  W kontekście własnej wizji projektowej i twórczych przemyśleń Katarzyna Kałdowski dostrzega piękno w brzydocie, podkreśla je i przyciąga nim naszą uwagę. Okazuje się, że niektóre stworzenia, przedmioty, a także miejsca mogą być piękniejsze niż się powszechnie sądzi, a objawianie się piękna w brzydocie jest znacznie bogatsze i bardziej nieprzewidywalne. To co w pierwszej chwili wydaje się szpetne może w wyniku analizy objawić swój urok oraz powab.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Orszak Trzech Kroli Orneta 2018 016 stycznia po raz drugi w Ornecie, tym razem przy łaskawej pogodzie spod kościoła ulicami miasta przemaszerował Orszak Trzech Króli. Przy Ratuszu Miejskim odbyło się przedstawienie jasełkowe oraz konkursy z nagrodami. Rozstrzygnięto także konkurs na najpiękniejszą gwiazdę betlejemską.

 

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Orneckie Morsy witają 2018 Rok 01Orneckie Morsy, co prawda bez śniegu i lodu ale w doskonałych humorach powitały Nowy Rok 2018 na jeziorze Mieczowym w Ornecie. W najbliższych planach morsów to 7 stycznia morska kąpiel w Stegnie a w dniach 21-22 styczeń wyjazd do Norwegii i kąpiel w Morzu Północnym !!!. Oprócz wyjazdów kąpiele Orneckich Morsów odbywają się w niedziele o godz. 15.00 na jeziorze Mieczowym. Zapraszamy do wspólnego morsowania.

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Dachowanie auta Orneta2 stycznia nieuwaga kierowcy była przyczyną drugiego wypadku. Około godz. 18.00 na ul. Przemysłowej w Ornecie na wysokości stadionu miejskiego, kobieta prowadząca samochód Volkswagen Passat zahaczyła
 o prawidłowo zaparkowane auto marki Honda , które zostało  przesunięte uderzając w następne auto. W wyniku zdarzenia samochód sprawczyni wypadku obrócił się a następnie dachował. Kierowca i pasażer nie odnieśli żadnych obrażeń.

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Gololedz przyczyna wypadku2 stycznia około godz. 6.00 na drodze wojewódzkiej nr. 513 kilkaset metrów za Drwęcznem gm.Orneta, doszło do wypadku samochodu osobowego. W wyniku gołoledzi samochód marki Seat Cordoba wpadł w poślizg, dachował i wpadł do rowu przydrożnego. Kierowca auta na szczęście nie doznał większych urazów ale zostal odwieziony na obserwację do szpitala. Policja przypomina kierowcom o konieczności dostosowania prędkości jazdy do panujących warunków pogodowych.

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

XLII sesja 2017 0028 grudnia 2017 r. w Sali Ratuszowej w Ornecie odbyła się XLII (42) sesja Rady Miejskiej w Ornecie.

 

 

 

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Strona 4 z 97

4

Reklama Krawcowa 01

Serwis_ogumienia_nowy

Reklama_Widok2